Share
Sprawdź, co się u nas działo
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
 
Hej !
To nie jest zwykły newsletter. Dziś zapraszamy do naszego oplotkowego magazynu, kwartalnego zestawienia tego, co najważniejsze w Oplotki.pl. Najważniejsze, bo wszystko by się nie zmieściło. Dziś serwujemy podsumowanie ostatniego kwartału 2023 roku.
Oplotki wyrosły z miłości do rękodzieła i choć daleko już wykraczają poza szydełkowy schemat, tego aspektu nie może u nas nigdy zabraknąć.

Bo i tej miłości nie brak. Piękno rękodzieła to coś, czym chcemy się dzielić, co chcemy propagować, czym chcemy zarażać. Dlatego zapraszamy do wspólnego odkrywania radości płynącej z procesu tworzenia. Nie! Nie tego wielkiego, dostępnego utalentowanym, wielkim artystom. Stawiamy na pokazywanie, że radość tworzenia własnymi rękami jest dostępna dla wszystkich, i że warto z niej czerpać jak najczęściej.

Dlatego niemal w każdy poniedziałek zapraszamy na bezpłatne warsztaty rękodzielnicze. Tak! Często wybieramy tematy proste, właśnie po to, by można było zaprosić koleżankę, siostrę, a nawet partnera. Chcemy być na żywo z drugim człowiekiem, pogadać, spotkać się, a rękodzieło to świetny pretekst.

Przyjdź, zaproś bliską Ci osobę, spróbuj...

Sprawdź co dobrego się u nas działo:


Październik 2023
(kliknij  nazwę warsztatu, a przeniesiesz się do nagrania)

Szydełkowe waciki do twarzy - less waste warsztaty rękodzieła
Całą playlistę z warsztatami znajdziesz, klikając guzik poniżej:
W tym kwartale dodatkowo na YouTube sporo nowości pojawiło się w ramach serii "Pomysł na prezent" - oczywiście z uwagi na zbliżające się święta, ale nie daj się zwieść - te rękodzielnicze propozycje świetnie się sprawdzą również na inne okazje.
 
I nieprzerwanie, w każdą środę, na profilu facebookowym spotykamy się w komentarzach pod specjalnym postem, który niesie piękno rękodzieła od oplotkowej społeczności prosto w świat. Gorąco zapraszamy, by dołączyć.
Oplotki to również wsparcie dla tych, którym rękodzieło jako hobby nie wystarcza. Mowa oczywiście o twórcach, którzy na bazie swoich umiejętności rękodzielniczych prowadzą biznes lub zamierzają go prowadzić.

W ostatnim kwartale - odbyły się na żywo trzy fantastyczne spotkania pogłębiające tematykę konferencji Handmade Biz Summit 2023. Gorące dyskusje, networking oraz kolejne przełamywanie barier i sięganie po więcej wśród uczestników, którzy skorzystali z opcji HBS VIP.

 
 
 
W grudniu pożegnaliśmy z oferty jeden z kursów - choć tak całkiem nie zniknął.
Kurs Skutecznie Promuj Rękodzieło na Pinterest - zniknął ze sklepu jako produkt indywidualny, ale wciąż jest dostępny dla osób, które wchodzą do Akademii Rękodzielnika.

Przy okazji odsyłamy na oplotkowy kanał YouTube,gdzie pojawiły się nowe filmy w tym te z  Cyklu z serii Akademia Rękodzielnika to odpowiedzi na pytania, które często trafiają oplotkowej skrzynki lub pojawiają się podczas spotkań. Zapraszamy gorąco do oglądania i zostawiania pytań w komentarzach lub przesyłania ich do nas. Jeśli tylko czas pozwoli, będziemy tę serię rozwijać o kolejne odcinki. Oto jeden z najnowszych:
 
Końcówka roku w kategorii "biznes" to u mnie już standardowo Podsumowanie.
Uwielbiam ten moment, kiedy mogę spojrzeć wstecz, sprawdzić, które z celów zostały osiągnięte, które nie, co mnie zaskoczyło, co się sprawdziło, co trzeba pożegnać... i jak co roku zapraszałam przedsiębiorcze dusze do wspólnej dyskusji.

Tradycyjnie też (jak już od kilku lat) wspierałam moją wieloletnią mentorkę biznesu on-line: Sigrun w jej naborze do programu KICKSTART

Jeżeli masz ochotę poznać więcej szczegółów na temat tych biznesowych przedsięwzięć, ale i z innych dziedzin życia, to gorąco zachęcam Cię do lektury wpisu na blogu, gdzie podsumowałam 2023 - kliknij grafikę poniżej, by przejść do lektury.
 
Oto ostatni kwartał w ogromnym skrócie. Same wisienki. Częstuj się i śmiało podziel ze znajomymi. Na koniec wspomnę, że choć końcówka roku to czas domykania spraw, sprzątania, to w oplotkach drugim torem idzie też planowanie i działanie na rzecz nowych celów. W nadchodzącym roku chcemy postawić na warsztaty - i to już nie tylko online.

Szukaj informacji w kolejnych wiadomościach. Do przeczytania!


Bądź z nami w kontakcie i na bieżąco zagląj do naszych miejsc w sieci:
Facebook
 
Linkedin
 
Youtube
 
Instagram
 
Tiktok
 
Pinterest
 
Wordpress
 
Website
 
Email
Książka Oplotki. Sukces handmade. dostępna w wersji papierowej, cyfrowej oraz w pakiecie
Kursy i boxy rękodzielnicze:
 
 
Kursy i materiały dla przedsiębiorczych twórców:
 
 
I więcej w sklepie:

Email Marketing by ActiveCampaign